Wypożyczalnia nart : Ecco-skis
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ecco-skis

1412 route de Borée - Les Effalées B
74500 Thollon les Mémises
Powierzchnia: Les Effal‚s
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français Italiano
  • Ecco-skis 1
  • Ecco-skis 2
  • Ecco-skis 3
  • Ecco-skis 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Thollon Les Mémises, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ecco-skis doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Thollon Les Mémises.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Thollon Les Mémises! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ecco-skis. Personel wypożyczalni Ecco-skis to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ecco-skis specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Thollon Les Mémises. Oferta wypożyczalni Ecco-skis sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ecco-skis. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ecco-skis posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ecco-skis, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Thollon Les Mémises.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu