Wypożyczalnia nart : Chris et Phil Sports II
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Chris et Phil Sports II

Les Terrasses rue de Savoie
73500 Termignon
Powierzchnia Centre/center
Godziny
Tydzień : 09:00-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Chris et Phil Sports II 1
  • Chris et Phil Sports II 2
  • Chris et Phil Sports II 3
  • Chris et Phil Sports II 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Termignon, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Chris et Phil Sports II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Termignon.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Termignon! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Chris et Phil Sports II. Personel wypożyczalni Chris et Phil Sports II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Chris et Phil Sports II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Termignon. Oferta wypożyczalni Chris et Phil Sports II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Chris et Phil Sports II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Chris et Phil Sports II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Chris et Phil Sports II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Termignon.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu