Wypożyczalnia nart : Sportfex
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sportfex

Murtalstr. 641
5582 St. Michael im Lungau
Godziny
Tydzień : 08:30-12:30/14:30-18:30
Sobota : 08:30-12:30/14:30-18:00
Niedziela : 09:00-11:00/14:30-17:00
Używane języki
Deutsch English Italiano
  • Sportfex 1
  • Sportfex 2
  • Sportfex 3
  • Sportfex 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji St. Michael im Lungau, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sportfex doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji St. Michael im Lungau.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji St. Michael im Lungau! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sportfex. Personel wypożyczalni Sportfex to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sportfex specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji St. Michael im Lungau. Oferta wypożyczalni Sportfex sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sportfex. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sportfex posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sportfex, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji St. Michael im Lungau.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu