Wypożyczalnia nart : Check In Nasserein
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Check In Nasserein

Nassereinergasse 8
6580 St. Anton
Godziny
Tydzień : 08:30-16:30
Weekend : 08:30-16:30
Używane języki
Deutsch English
  • Check In Nasserein 1
  • Check In Nasserein 2
  • Check In Nasserein 3
  • Check In Nasserein 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji St. Anton, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Check In Nasserein doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji St. Anton.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji St. Anton! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Check In Nasserein. Personel wypożyczalni Check In Nasserein to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Check In Nasserein specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji St. Anton. Oferta wypożyczalni Check In Nasserein sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Check In Nasserein. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Check In Nasserein posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Check In Nasserein, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji St. Anton.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu