Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Noleggio Sci Giuliani
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Noleggio Sci Giuliani

Stradon de Fascia 7
38030 Soraga di Fassa
Godziny
Tydzień : 08:00-19:00
Weekend : 08:00-19:00
  • Noleggio Sci Giuliani 1
  • Noleggio Sci Giuliani 2
  • Noleggio Sci Giuliani 3
  • Noleggio Sci Giuliani 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Soraga di Fassa, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Noleggio Sci Giuliani doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Soraga di Fassa.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Soraga di Fassa! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Noleggio Sci Giuliani. Personel wypożyczalni Noleggio Sci Giuliani to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Noleggio Sci Giuliani specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Soraga di Fassa. Oferta wypożyczalni Noleggio Sci Giuliani sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Noleggio Sci Giuliani. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Noleggio Sci Giuliani posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Noleggio Sci Giuliani, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Soraga di Fassa.