Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Sunup Sports Talstation Giggijochbahn
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sunup Sports Talstation Giggijochbahn

Giggijochstr. 10
A - 6450 Sölden
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Sunup Sports Talstation Giggijochbahn 1
  • Sunup Sports Talstation Giggijochbahn 2
  • Sunup Sports Talstation Giggijochbahn 3
  • Sunup Sports Talstation Giggijochbahn 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Sölden - Hochsölden, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sunup Sports Talstation Giggijochbahn doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Sölden - Hochsölden.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Sölden - Hochsölden! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sunup Sports Talstation Giggijochbahn. Personel wypożyczalni Sunup Sports Talstation Giggijochbahn to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sunup Sports Talstation Giggijochbahn specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Sölden - Hochsölden. Oferta wypożyczalni Sunup Sports Talstation Giggijochbahn sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sunup Sports Talstation Giggijochbahn. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sunup Sports Talstation Giggijochbahn posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sunup Sports Talstation Giggijochbahn, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Sölden - Hochsölden.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu