Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Luis Sanchez Sports 1
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Luis Sanchez Sports 1

Edificio Impala 3 local 2
18196 Sierra Nevada (Granada)
Godziny
Tydzień : 09:00-13:30/16:00-19:00
Weekend : 09:00-13:30/16:00-20:00
Używane języki
English Espagnol
  • Luis Sanchez Sports 1 1
  • Luis Sanchez Sports 1 2
  • Luis Sanchez Sports 1 3
  • Luis Sanchez Sports 1 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Sierra Nevada, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Luis Sanchez Sports 1 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Sierra Nevada.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Sierra Nevada! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Luis Sanchez Sports 1. Personel wypożyczalni Luis Sanchez Sports 1 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Luis Sanchez Sports 1 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Sierra Nevada. Oferta wypożyczalni Luis Sanchez Sports 1 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Luis Sanchez Sports 1. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Luis Sanchez Sports 1 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Luis Sanchez Sports 1, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Sierra Nevada.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu