Wypożyczalnia nart : Bacher Sport - Joe's Sportstadl
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Bacher Sport - Joe's Sportstadl

Mühlbachweg 1
6534 Serfaus
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:30
Używane języki
Deutsch English
  • Bacher Sport - Joe's Sportstadl 1
  • Bacher Sport - Joe's Sportstadl 2
  • Bacher Sport - Joe's Sportstadl 3
  • Bacher Sport - Joe's Sportstadl 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Serfaus, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Bacher Sport - Joe's Sportstadl doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Serfaus.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Serfaus! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Bacher Sport - Joe's Sportstadl. Personel wypożyczalni Bacher Sport - Joe's Sportstadl to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Bacher Sport - Joe's Sportstadl specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Serfaus. Oferta wypożyczalni Bacher Sport - Joe's Sportstadl sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Bacher Sport - Joe's Sportstadl. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Bacher Sport - Joe's Sportstadl posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Bacher Sport - Joe's Sportstadl, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Serfaus.