Wypożyczalnia nart : Skiset
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset

Münchner Str. 445
6100 Seefeld
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-17:00
Używane języki
Deutsch English Français Italiano Russian
  • Skiset 1
  • Skiset 2
  • Skiset 3
  • Skiset 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Seefeld, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Seefeld.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Seefeld! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset. Personel wypożyczalni Skiset to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Seefeld. Oferta wypożyczalni Skiset sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Seefeld.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu