Wypożyczalnia nart : Sportshop Rainer
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sportshop Rainer

Dorf 29
A - 6351 Scheffau
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-12:00/15:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Sportshop Rainer 1
  • Sportshop Rainer 2
  • Sportshop Rainer 3
  • Sportshop Rainer 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Scheffau, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sportshop Rainer doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Scheffau.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Scheffau! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sportshop Rainer. Personel wypożyczalni Sportshop Rainer to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sportshop Rainer specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Scheffau. Oferta wypożyczalni Sportshop Rainer sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sportshop Rainer. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sportshop Rainer posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sportshop Rainer, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Scheffau.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu