Wypożyczalnia nart : Nicolas Sports
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Nicolas Sports

Le Sauze
04400 Enchastrayes
Powierzchnia: Sauze 1400
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Nicolas Sports 1
  • Nicolas Sports 2
  • Nicolas Sports 3
  • Nicolas Sports 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Sauze - Super Sauze, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Nicolas Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Sauze - Super Sauze.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Sauze - Super Sauze! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Nicolas Sports. Personel wypożyczalni Nicolas Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Nicolas Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Sauze - Super Sauze. Oferta wypożyczalni Nicolas Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Nicolas Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Nicolas Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Nicolas Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Sauze - Super Sauze.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu