Wypożyczalnia nart : Punto Sport 2
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Punto Sport 2

Via Fontana 51
32047 Sappada
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-19:00
Używane języki
English Italiano
  • Punto Sport 2 1
  • Punto Sport 2 2
  • Punto Sport 2 3
  • Punto Sport 2 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Sappada, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Punto Sport 2 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Sappada.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Sappada! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Punto Sport 2. Personel wypożyczalni Punto Sport 2 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Punto Sport 2 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Sappada. Oferta wypożyczalni Punto Sport 2 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Punto Sport 2. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Punto Sport 2 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Punto Sport 2, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Sappada.