Wypożyczalnia nart : Compagnoni Ski Service
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Compagnoni Ski Service

Via Magliaga 24/b - Fraz. Santa Caterina
23030 Santa Caterina Valfurva
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-19:30
Używane języki
Deutsch English Français Italiano
  • Compagnoni Ski Service 1
  • Compagnoni Ski Service 2
  • Compagnoni Ski Service 3
  • Compagnoni Ski Service 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Santa Caterina Valfurva, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Compagnoni Ski Service doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Santa Caterina Valfurva.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Santa Caterina Valfurva! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Compagnoni Ski Service. Personel wypożyczalni Compagnoni Ski Service to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Compagnoni Ski Service specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Santa Caterina Valfurva. Oferta wypożyczalni Compagnoni Ski Service sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Compagnoni Ski Service. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Compagnoni Ski Service posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Compagnoni Ski Service, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Santa Caterina Valfurva.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu