Wypożyczalnia nart : Gal Sport CREVACOL
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Gal Sport CREVACOL

Partenza impianti CREVACOL
11010 St. Rhémy-en-Bosses (AO)
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Italiano
  • Gal Sport CREVACOL 1
  • Gal Sport CREVACOL 2
  • Gal Sport CREVACOL 3
  • Gal Sport CREVACOL 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Saint Rhémy en bosses, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Gal Sport CREVACOL doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Saint Rhémy en bosses.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Saint Rhémy en bosses! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Gal Sport CREVACOL. Personel wypożyczalni Gal Sport CREVACOL to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Gal Sport CREVACOL specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Saint Rhémy en bosses. Oferta wypożyczalni Gal Sport CREVACOL sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Gal Sport CREVACOL. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Gal Sport CREVACOL posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Gal Sport CREVACOL, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Saint Rhémy en bosses.