Wypożyczalnia nart : Cesar Sport Alpin
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Cesar Sport Alpin

Dorfstrasse 12
3906 Saas Fee
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-18:30
Używane języki
Deutsch English Français Italiano
  • Cesar Sport Alpin 1
  • Cesar Sport Alpin 2
  • Cesar Sport Alpin 3
  • Cesar Sport Alpin 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Saas Fee, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Cesar Sport Alpin doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Saas Fee.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Saas Fee! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Cesar Sport Alpin. Personel wypożyczalni Cesar Sport Alpin to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Cesar Sport Alpin specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Saas Fee. Oferta wypożyczalni Cesar Sport Alpin sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Cesar Sport Alpin. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Cesar Sport Alpin posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Cesar Sport Alpin, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Saas Fee.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu