Wypożyczalnia nart : Sporthaus Egger
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sporthaus Egger

Marktstrasse 78
5661 Rauris
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • Sporthaus Egger 1
  • Sporthaus Egger 2
  • Sporthaus Egger 3
  • Sporthaus Egger 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Rauris, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sporthaus Egger doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Rauris.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Rauris! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sporthaus Egger. Personel wypożyczalni Sporthaus Egger to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sporthaus Egger specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Rauris. Oferta wypożyczalni Sporthaus Egger sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sporthaus Egger. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sporthaus Egger posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sporthaus Egger, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Rauris.