Wypożyczalnia nart : Sport Latemar Predazzo
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Latemar Predazzo

Località Stalimen 1
38037 Predazzo
Godziny
Tydzień : 08:30-19:00
Weekend : 08:00-19:00
Używane języki
Deutsch English Italiano
  • Sport Latemar Predazzo 1
  • Sport Latemar Predazzo 2
  • Sport Latemar Predazzo 3
  • Sport Latemar Predazzo 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Predazzo - Val di Fiemme, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Latemar Predazzo doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Predazzo - Val di Fiemme.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Predazzo - Val di Fiemme! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Latemar Predazzo. Personel wypożyczalni Sport Latemar Predazzo to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Latemar Predazzo specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Predazzo - Val di Fiemme. Oferta wypożyczalni Sport Latemar Predazzo sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Latemar Predazzo. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Latemar Predazzo posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Latemar Predazzo, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Predazzo - Val di Fiemme.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu