Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Surf Shop Prato Nevoso
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Surf Shop Prato Nevoso

Via Galassia 1
12083 Prato Nevoso
Godziny
Tydzień : 08:00-19:00
Weekend : 08:00-23:00
Używane języki
Deutsch English Espagnol Français Italiano
  • Surf Shop Prato Nevoso 1
  • Surf Shop Prato Nevoso 2
  • Surf Shop Prato Nevoso 3
  • Surf Shop Prato Nevoso 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Prato Nevoso, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Surf Shop Prato Nevoso doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Prato Nevoso.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Prato Nevoso! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Surf Shop Prato Nevoso. Personel wypożyczalni Surf Shop Prato Nevoso to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Surf Shop Prato Nevoso specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Prato Nevoso. Oferta wypożyczalni Surf Shop Prato Nevoso sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Surf Shop Prato Nevoso. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Surf Shop Prato Nevoso posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Surf Shop Prato Nevoso, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Prato Nevoso.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu