Wypożyczalnia nart Skiset Chalet de la Roche

PEB EVASION LA PLAGNE LA ROCHE
73210 LA PLAGNE TARENTAISE
Powierzchnia : Plagne la Roche
Godziny
Tydzień : 08:30-12:30/15:00-18:00
Weekend : 08:30-12:30/15:00-18:00
Używane języki :
Deutsch-DE English-EN Français-FR Nederlands-NL
8h11h14h17h20h
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu

Masz rezerwację na noclegi w stacji Plagne la Roche, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Chalet de la Roche doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Plagne la Roche.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Plagne la Roche! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Chalet de la Roche. Personel wypożyczalni Skiset Chalet de la Roche to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Chalet de la Roche specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Plagne la Roche. Oferta wypożyczalni Skiset Chalet de la Roche sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Chalet de la Roche. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Chalet de la Roche posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Chalet de la Roche, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Plagne la Roche.