Wypożyczalnia nart : Skiteam Plagne Bellecote
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiteam Plagne Bellecote

Plagne Bellecote
73210 La Plagne
Powierzchnia: Plagne Bellec“te
Godziny
Poniedziałek-Czwartek : 08:30-19:00
Piątek-Niedziela : 08:30-19:30
Używane języki
English Français
  • Skiteam Plagne Bellecote 1
  • Skiteam Plagne Bellecote 2
  • Skiteam Plagne Bellecote 3
  • Skiteam Plagne Bellecote 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Plagne Bellecote, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiteam Plagne Bellecote doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Plagne Bellecote.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Plagne Bellecote! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiteam Plagne Bellecote. Personel wypożyczalni Skiteam Plagne Bellecote to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiteam Plagne Bellecote specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Plagne Bellecote. Oferta wypożyczalni Skiteam Plagne Bellecote sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiteam Plagne Bellecote. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiteam Plagne Bellecote posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiteam Plagne Bellecote, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Plagne Bellecote.

Ten wypożyczalnia stosuje to, co w technologii najlepsze: obraz stóp 3D wykonywany przez przeznaczony specjalnie do tego celu skaner.
Stopy to nie tylko numer buta, dlatego w ciągu 5 sekund analizowane są kluczowe dane: długość, szerokość, obwód i sklepienie stopy.
Skiset Scanfeet
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu