Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Sport Lentsch II
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Lentsch II

Am Hochzeiger
A - 6474 Jerzens
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch English Français Nederlands
  • Sport Lentsch II 1
  • Sport Lentsch II 2
  • Sport Lentsch II 3
  • Sport Lentsch II 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Pitztal Hochzeiger - Jerzens, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Lentsch II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Pitztal Hochzeiger - Jerzens.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Pitztal Hochzeiger - Jerzens! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Lentsch II. Personel wypożyczalni Sport Lentsch II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Lentsch II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Pitztal Hochzeiger - Jerzens. Oferta wypożyczalni Sport Lentsch II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Lentsch II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Lentsch II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Lentsch II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Pitztal Hochzeiger - Jerzens.