Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Hotel Arzlerhof Skiverleih
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Hotel Arzlerhof Skiverleih

Ostersteinstr. 15
6471 Arzl im Pitztal
Godziny
Tydzień : 07:30-09:00/16:00-21:00
Weekend : 07:30-09:00/15:00-21:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Hotel Arzlerhof Skiverleih 1
  • Hotel Arzlerhof Skiverleih 2
  • Hotel Arzlerhof Skiverleih 3
  • Hotel Arzlerhof Skiverleih 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Pitztal Hochzeiger - Arzl, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Pitztal Hochzeiger - Arzl.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Pitztal Hochzeiger - Arzl! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih. Personel wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Hotel Arzlerhof Skiverleih specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Pitztal Hochzeiger - Arzl. Oferta wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Hotel Arzlerhof Skiverleih posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Hotel Arzlerhof Skiverleih, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Pitztal Hochzeiger - Arzl.