Wypożyczalnia nart : El Alquiler de Biescas
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

El Alquiler de Biescas

Av. Ordesa s/n
22630 Biescas-Huesca
Godziny
Tydzień : 08:30-12:00/15:30-19:00
Weekend : 08:00-12:00/15:30-20:00
Używane języki
English Espagnol Français Italiano
  • El Alquiler de Biescas 1
  • El Alquiler de Biescas 2
  • El Alquiler de Biescas 3
  • El Alquiler de Biescas 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Panticosa-Biescas, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni El Alquiler de Biescas doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Panticosa-Biescas.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Panticosa-Biescas! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni El Alquiler de Biescas. Personel wypożyczalni El Alquiler de Biescas to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. El Alquiler de Biescas specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Panticosa-Biescas. Oferta wypożyczalni El Alquiler de Biescas sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni El Alquiler de Biescas. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia El Alquiler de Biescas posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni El Alquiler de Biescas, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Panticosa-Biescas.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu