Wypożyczalnia nart : Ski Tonic 1
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski Tonic 1

résidence des Pistes
38114 Oz en Oisans
Powierzchnia: Oz Station
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Ski Tonic 1 1
  • Ski Tonic 1 2
  • Ski Tonic 1 3
  • Ski Tonic 1 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Oz en Oisans, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski Tonic 1 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Oz en Oisans.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Oz en Oisans! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski Tonic 1. Personel wypożyczalni Ski Tonic 1 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski Tonic 1 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Oz en Oisans. Oferta wypożyczalni Ski Tonic 1 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski Tonic 1. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski Tonic 1 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski Tonic 1, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Oz en Oisans.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu