Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : STARTHAUS am Haupt-Skihang
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

STARTHAUS am Haupt-Skihang

Vierenstr. 8
09484 Kurort Oberwiesenthal
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-17:30
Używane języki
Deutsch English
  • STARTHAUS am Haupt-Skihang 1
  • STARTHAUS am Haupt-Skihang 2
  • STARTHAUS am Haupt-Skihang 3
  • STARTHAUS am Haupt-Skihang 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Oberwiesenthal, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni STARTHAUS am Haupt-Skihang doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Oberwiesenthal.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Oberwiesenthal! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni STARTHAUS am Haupt-Skihang. Personel wypożyczalni STARTHAUS am Haupt-Skihang to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. STARTHAUS am Haupt-Skihang specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Oberwiesenthal. Oferta wypożyczalni STARTHAUS am Haupt-Skihang sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni STARTHAUS am Haupt-Skihang. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia STARTHAUS am Haupt-Skihang posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni STARTHAUS am Haupt-Skihang, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Oberwiesenthal.