Wypożyczalnia nart : Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G

Dorf 25
6167 Neustift im Stubaital
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-12:00/15:00-18:30
Używane języki
Deutsch English
  • Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G 1
  • Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G 2
  • Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G 3
  • Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Neustift, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Neustift.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Neustift! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G. Personel wypożyczalni Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Neustift. Oferta wypożyczalni Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skischule Neustift Olympia Albin Knoflach & G, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Neustift.