Wypożyczalnia nart : Alpen Sports 1
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Alpen Sports 1

Marktstrasse 213
5741 Neukirchen am Großvenediger
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Alpen Sports 1 1
  • Alpen Sports 1 2
  • Alpen Sports 1 3
  • Alpen Sports 1 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Neukirchen, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Alpen Sports 1 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Neukirchen.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Neukirchen! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Alpen Sports 1. Personel wypożyczalni Alpen Sports 1 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Alpen Sports 1 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Neukirchen. Oferta wypożyczalni Alpen Sports 1 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Alpen Sports 1. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Alpen Sports 1 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Alpen Sports 1, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Neukirchen.