Wypożyczalnia nart : Le Caribou Sport 2 (ABC Sport)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Le Caribou Sport 2 (ABC Sport)

Route de la Plagne 210
74110 Morzine
Powierzchnia: Centre/center Village
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) 1
  • Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) 2
  • Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) 3
  • Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Morzine, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Morzine.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Morzine! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Le Caribou Sport 2 (ABC Sport). Personel wypożyczalni Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Morzine. Oferta wypożyczalni Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Le Caribou Sport 2 (ABC Sport). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Le Caribou Sport 2 (ABC Sport) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Le Caribou Sport 2 (ABC Sport), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Morzine.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu