Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Les Sittelles exclusiv. MMV
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Les Sittelles exclusiv. MMV


Godziny
Tydzień : 08:30-09:30/17:30-19:00
Weekend : 08:30-12:30/13:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Les Sittelles exclusiv. MMV 1
  • Les Sittelles exclusiv. MMV 2
  • Les Sittelles exclusiv. MMV 3
  • Les Sittelles exclusiv. MMV 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Montalbert, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Les Sittelles exclusiv. MMV doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Montalbert.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Montalbert! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Les Sittelles exclusiv. MMV. Personel wypożyczalni Les Sittelles exclusiv. MMV to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Les Sittelles exclusiv. MMV specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Montalbert. Oferta wypożyczalni Les Sittelles exclusiv. MMV sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Les Sittelles exclusiv. MMV. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Les Sittelles exclusiv. MMV posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Les Sittelles exclusiv. MMV, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Montalbert.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu