Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Sport Navalge Moena
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Navalge Moena

Via dei Colli 8
38035 Moena
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-12:30/15:30-19:30
Używane języki
Deutsch English Italiano
  • Sport Navalge Moena 1
  • Sport Navalge Moena 2
  • Sport Navalge Moena 3
  • Sport Navalge Moena 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Moena - Val di Fiemme, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Navalge Moena doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Moena - Val di Fiemme.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Moena - Val di Fiemme! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Navalge Moena. Personel wypożyczalni Sport Navalge Moena to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Navalge Moena specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Moena - Val di Fiemme. Oferta wypożyczalni Sport Navalge Moena sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Navalge Moena. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Navalge Moena posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Navalge Moena, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Moena - Val di Fiemme.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu