Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Sport Steger Resterkogel
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Steger Resterkogel

Pass Thurn 58
5730 Mittersill
Godziny
Tydzień : 08:30-16:00
Sobota : 08:30-16:00
Niedziela : 08:30-16:00
Używane języki
Deutsch Espagnol Nederlands
  • Sport Steger Resterkogel 1
  • Sport Steger Resterkogel 2
  • Sport Steger Resterkogel 3
  • Sport Steger Resterkogel 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Mittersill, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Steger Resterkogel doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Mittersill.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Mittersill! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Steger Resterkogel. Personel wypożyczalni Sport Steger Resterkogel to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Steger Resterkogel specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Mittersill. Oferta wypożyczalni Sport Steger Resterkogel sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Steger Resterkogel. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Steger Resterkogel posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Steger Resterkogel, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Mittersill.