Wypożyczalnia nart : AGA Sport Dorf
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

AGA Sport Dorf

Oberdorf 19
5761 Maria Alm
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-12:30/14:00-18:00
Używane języki
Deutsch English
  • AGA Sport Dorf 1
  • AGA Sport Dorf 2
  • AGA Sport Dorf 3
  • AGA Sport Dorf 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Maria Alm, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni AGA Sport Dorf doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Maria Alm.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Maria Alm! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni AGA Sport Dorf. Personel wypożyczalni AGA Sport Dorf to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. AGA Sport Dorf specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Maria Alm. Oferta wypożyczalni AGA Sport Dorf sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni AGA Sport Dorf. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia AGA Sport Dorf posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni AGA Sport Dorf, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Maria Alm.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu