Wypożyczalnia nart Bottero Ski - Centro

Via Genova 40
12015 Limone Piemonte
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-19:30
Używane języki :
English-EN Français-FR Italiano-IT
8h11h14h17h20h
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu

Masz rezerwację na noclegi w stacji Limone Piemonte (Centro), aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Bottero Ski - Centro doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Limone Piemonte (Centro).

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Limone Piemonte (Centro)! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Bottero Ski - Centro. Personel wypożyczalni Bottero Ski - Centro to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Bottero Ski - Centro specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Limone Piemonte (Centro). Oferta wypożyczalni Bottero Ski - Centro sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Bottero Ski - Centro. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Bottero Ski - Centro posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Bottero Ski - Centro, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Limone Piemonte (Centro).