Wypożyczalnia nart ALM Sports

198, route de la Halle - Les Rousses, 39220 Prémanon
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:30
Używane języki :
English-EN Espagnol-ES Français-FR
8h11h14h17h20h
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Rousses, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni ALM Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Rousses.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Rousses! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni ALM Sports. Personel wypożyczalni ALM Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. ALM Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Rousses. Oferta wypożyczalni ALM Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni ALM Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia ALM Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni ALM Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Rousses.

Wynajem w sklep ALM Sports pozwala korzystać ze sprzętu w najlepszych cenach, więc nie czekaj dłużej!
Wszystkie informacje na temat stacji można znaleźć tutaj: Ośrodek narciarski Les Rousses