Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Blatti Sports
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Blatti Sports

Ch. de Lioson 8
1862 Les Mosses
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 09:00-17:00
Używane języki
Deutsch English Français Nederlands
  • Blatti Sports 1
  • Blatti Sports 2
  • Blatti Sports 3
  • Blatti Sports 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Mosses, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Blatti Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Mosses.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Mosses! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Blatti Sports. Personel wypożyczalni Blatti Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Blatti Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Mosses. Oferta wypożyczalni Blatti Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Blatti Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Blatti Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Blatti Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Mosses.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu