Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 24 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Skiset Les Carroz by Rossignol
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skiset Les Carroz by Rossignol

Chalet Eline, 40 place des Aravis
74300 Les Carroz
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:45-19:30
Używane języki
Deutsch English Français
  • Skiset Les Carroz by Rossignol 1
  • Skiset Les Carroz by Rossignol 2
  • Skiset Les Carroz by Rossignol 3
  • Skiset Les Carroz by Rossignol 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Les Carroz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skiset Les Carroz by Rossignol doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Les Carroz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Les Carroz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skiset Les Carroz by Rossignol. Personel wypożyczalni Skiset Les Carroz by Rossignol to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skiset Les Carroz by Rossignol specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Les Carroz. Oferta wypożyczalni Skiset Les Carroz by Rossignol sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skiset Les Carroz by Rossignol. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skiset Les Carroz by Rossignol posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skiset Les Carroz by Rossignol, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Les Carroz.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu