Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : CAUTERSPORT
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

CAUTERSPORT

Résidence le Chamois d'Or
38580 Le Collet d'Allevard
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English
  • CAUTERSPORT 1
  • CAUTERSPORT 2
  • CAUTERSPORT 3
  • CAUTERSPORT 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Le Collet d'Allevard, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni CAUTERSPORT doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Le Collet d'Allevard.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Le Collet d'Allevard! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni CAUTERSPORT. Personel wypożyczalni CAUTERSPORT to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. CAUTERSPORT specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Le Collet d'Allevard. Oferta wypożyczalni CAUTERSPORT sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni CAUTERSPORT. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia CAUTERSPORT posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni CAUTERSPORT, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Le Collet d'Allevard.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu