Wypożyczalnia nart : Le Chamois Sports
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Le Chamois Sports

97 rue Blanche
73300 La Toussuire
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:45-19:00
Weekend : 08:45-19:30
Używane języki
English Espagnol Français
  • Le Chamois Sports 1
  • Le Chamois Sports 2
  • Le Chamois Sports 3
  • Le Chamois Sports 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Toussuire, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Le Chamois Sports doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Toussuire.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Toussuire! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Le Chamois Sports. Personel wypożyczalni Le Chamois Sports to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Le Chamois Sports specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Toussuire. Oferta wypożyczalni Le Chamois Sports sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Le Chamois Sports. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Le Chamois Sports posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Le Chamois Sports, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Toussuire.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu