Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Ski Wave
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Ski Wave

La Tania
73120 Courchevel
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-19:00
Używane języki
English Espagnol Français
  • Ski Wave 1
  • Ski Wave 2
  • Ski Wave 3
  • Ski Wave 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Tania, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Ski Wave doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Tania.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Tania! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Ski Wave. Personel wypożyczalni Ski Wave to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Ski Wave specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Tania. Oferta wypożyczalni Ski Wave sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Ski Wave. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Ski Wave posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Ski Wave, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Tania.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu