Wypożyczalnia nart : Le Relais Sport
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Le Relais Sport

La Joue du Loup
05250 Agnières en Devoluy
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Tydzień : 09:00-12:00/14:00-17:30
Weekend : 09:00-12:00/14:00-17:30
Używane języki
English Français
  • Le Relais Sport 1
  • Le Relais Sport 2
  • Le Relais Sport 3
  • Le Relais Sport 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Joue du Loup, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Le Relais Sport doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Joue du Loup.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Joue du Loup! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Le Relais Sport. Personel wypożyczalni Le Relais Sport to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Le Relais Sport specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Joue du Loup. Oferta wypożyczalni Le Relais Sport sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Le Relais Sport. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Le Relais Sport posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Le Relais Sport, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Joue du Loup.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu