Wypożyczalnia nart Plein Sud

La Séolane 2000 - Plein Sud
04260 La Foux d'Allos
Powierzchnia : L Aiguille
Godziny
Tydzień : 09:00-12:00/15:00-18:00
Weekend : 08:30-12:00/15:00-18:30
Używane języki :
English-EN Français-FR
8h11h14h17h20h
Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Foux d'Allos - Val d'Allos, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Plein Sud doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Foux d'Allos - Val d'Allos.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Foux d'Allos - Val d'Allos! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Plein Sud. Personel wypożyczalni Plein Sud to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Plein Sud specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Foux d'Allos - Val d'Allos. Oferta wypożyczalni Plein Sud sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Plein Sud. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Plein Sud posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Plein Sud, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Foux d'Allos - Val d'Allos.