Zamknij
Bezpłatna rezygnacja do 48 godzin przed wyjazdem.
Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje
Wypożyczalnia nart : Sport Boutique (magasin principal)
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport Boutique (magasin principal)

176 route des Grandes Alpes
74220 La Clusaz
Powierzchnia: Centre/center
Godziny
Tydzień : 08:30-12:30/14:00-19:00
Weekend : 08:30-19:00
Używane języki
English Français
  • Sport Boutique (magasin principal) 1
  • Sport Boutique (magasin principal) 2
  • Sport Boutique (magasin principal) 3
  • Sport Boutique (magasin principal) 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji La Clusaz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport Boutique (magasin principal) doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji La Clusaz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji La Clusaz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport Boutique (magasin principal). Personel wypożyczalni Sport Boutique (magasin principal) to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport Boutique (magasin principal) specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji La Clusaz. Oferta wypożyczalni Sport Boutique (magasin principal) sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport Boutique (magasin principal). Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport Boutique (magasin principal) posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport Boutique (magasin principal), korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji La Clusaz.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu