Wypożyczalnia nart : Gerber Sports II
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Gerber Sports II

Kühtai 10 (3 Seen Bahn)
6183 Kühtai
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-19:00
  • Gerber Sports II 1
  • Gerber Sports II 2
  • Gerber Sports II 3
  • Gerber Sports II 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Kühtai, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Gerber Sports II doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Kühtai.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Kühtai! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Gerber Sports II. Personel wypożyczalni Gerber Sports II to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Gerber Sports II specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Kühtai. Oferta wypożyczalni Gerber Sports II sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Gerber Sports II. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Gerber Sports II posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Gerber Sports II, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Kühtai.