Wypożyczalnia nart : Rieder's Sportshop
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Rieder's Sportshop

Königsleiten 101
5742 Wald im Pinzgau
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:00-18:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Rieder's Sportshop 1
  • Rieder's Sportshop 2
  • Rieder's Sportshop 3
  • Rieder's Sportshop 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Königsleiten, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Rieder's Sportshop doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Königsleiten.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Königsleiten! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Rieder's Sportshop. Personel wypożyczalni Rieder's Sportshop to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rieder's Sportshop specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Königsleiten. Oferta wypożyczalni Rieder's Sportshop sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Rieder's Sportshop. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Rieder's Sportshop posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Rieder's Sportshop, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Königsleiten.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu