Wypożyczalnia nart : Sport und Skischule Schernthaner
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Sport und Skischule Schernthaner

Bergstrasse 1
5603 Kleinarl
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-18:00
Używane języki
Deutsch Dansk English Nederlands
  • Sport und Skischule Schernthaner 1
  • Sport und Skischule Schernthaner 2
  • Sport und Skischule Schernthaner 3
  • Sport und Skischule Schernthaner 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Kleinarl, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Sport und Skischule Schernthaner doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Kleinarl.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Kleinarl! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Sport und Skischule Schernthaner. Personel wypożyczalni Sport und Skischule Schernthaner to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Sport und Skischule Schernthaner specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Kleinarl. Oferta wypożyczalni Sport und Skischule Schernthaner sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Sport und Skischule Schernthaner. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Sport und Skischule Schernthaner posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Sport und Skischule Schernthaner, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Kleinarl.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu