Wypożyczalnia nart : Schiverleih Kostenzer
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Schiverleih Kostenzer

Hotel Almhof
6263 Hochfügen
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-17:00
Używane języki
Deutsch English Nederlands
  • Schiverleih Kostenzer 1
  • Schiverleih Kostenzer 2
  • Schiverleih Kostenzer 3
  • Schiverleih Kostenzer 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hochfügen, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Schiverleih Kostenzer doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hochfügen.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hochfügen! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Schiverleih Kostenzer. Personel wypożyczalni Schiverleih Kostenzer to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Schiverleih Kostenzer specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hochfügen. Oferta wypożyczalni Schiverleih Kostenzer sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Schiverleih Kostenzer. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Schiverleih Kostenzer posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Schiverleih Kostenzer, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hochfügen.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu