Wypożyczalnia nart : Skicenter Horberg-Berg
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Skicenter Horberg-Berg

Bergstation Horbergbahn
A - 6283 Hippach
Godziny
Poniedziałek-Niedziela : 08:30-17:00
Używane języki
Deutsch English
  • Skicenter Horberg-Berg 1
  • Skicenter Horberg-Berg 2
  • Skicenter Horberg-Berg 3
  • Skicenter Horberg-Berg 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Hippach, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Skicenter Horberg-Berg doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Hippach.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Hippach! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Skicenter Horberg-Berg. Personel wypożyczalni Skicenter Horberg-Berg to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Skicenter Horberg-Berg specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Hippach. Oferta wypożyczalni Skicenter Horberg-Berg sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Skicenter Horberg-Berg. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Skicenter Horberg-Berg posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Skicenter Horberg-Berg, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Hippach.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu