Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Grimentz-Zinal.ski Sàrl
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Grimentz-Zinal.ski Sàrl

Route de la Laiterie 10 Imm. Tenaya
3961 Grimentz
Godziny
Tydzień : 08:45-12:00/14:30-18:00
Weekend : 08:45-12:00/14:30-18:30
Używane języki
English Français
  • Grimentz-Zinal.ski Sàrl 1
  • Grimentz-Zinal.ski Sàrl 2
  • Grimentz-Zinal.ski Sàrl 3
  • Grimentz-Zinal.ski Sàrl 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Grimentz, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Grimentz-Zinal.ski Sàrl doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Grimentz.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Grimentz! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Grimentz-Zinal.ski Sàrl. Personel wypożyczalni Grimentz-Zinal.ski Sàrl to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Grimentz-Zinal.ski Sàrl specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Grimentz. Oferta wypożyczalni Grimentz-Zinal.ski Sàrl sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Grimentz-Zinal.ski Sàrl. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Grimentz-Zinal.ski Sàrl posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Grimentz-Zinal.ski Sàrl, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Grimentz.