Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Laurent Noleggi 2
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Laurent Noleggi 2

Località Weissmatten
11020 Gressoney St-Jean
Godziny
Tydzień : 08:30-12:00/14:00-17:30
Weekend : 08:30-18:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Laurent Noleggi 2 1
  • Laurent Noleggi 2 2
  • Laurent Noleggi 2 3
  • Laurent Noleggi 2 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Gressoney Weissmatten, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Laurent Noleggi 2 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Gressoney Weissmatten.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Gressoney Weissmatten! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Laurent Noleggi 2. Personel wypożyczalni Laurent Noleggi 2 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Laurent Noleggi 2 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Gressoney Weissmatten. Oferta wypożyczalni Laurent Noleggi 2 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Laurent Noleggi 2. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Laurent Noleggi 2 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Laurent Noleggi 2, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Gressoney Weissmatten.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu