Dalsza nawigacja w tym serwisie oznacza, że użytkownik zgadza się na użycie plików cookie do celów statystycznych, usługowych i reklamowych. Dodatkowe informacje Zamknij
Wypożyczalnia nart : Laurent Noleggi 1
Twoja wypożyczalnia nart:
Wynajem do włącznie
7-my dzień gratis na miejscu, na prośbę w wypożyczalni

Laurent Noleggi 1

Località Stafal
11020 Gressoney la Trinité
Godziny
Tydzień : 08:30-12:00/14:00-17:30
Weekend : 08:30-18:00
Używane języki
English Français Italiano
  • Laurent Noleggi 1 1
  • Laurent Noleggi 1 2
  • Laurent Noleggi 1 3
  • Laurent Noleggi 1 4

Masz rezerwację na noclegi w stacji Gressoney Stafal, aby móc w pełni cieszyć się jazdą na nartach? To świetny wybór!

Doświadczony personel wypożyczalni Laurent Noleggi 1 doradzi Ci w wyborze najlepszego sprzętu, umożliwiającego pełne i bezpieczne wykorzystanie fantastycznych tras narciarskich w stacji Gressoney Stafal.

Zrób wszystko, aby maksymalnie wykorzystać teren narciarski stacji Gressoney Stafal! Przy wypożyczaniu sprzętu narciarskiego zaufaj doświadczonemu personelowi wypożyczalni Laurent Noleggi 1. Personel wypożyczalni Laurent Noleggi 1 to doświadczony zespół pasjonujący się górami i jazdą na nartach. Doradzi Ci w dokonaniu jak najlepszego wyboru w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Laurent Noleggi 1 specjalizuje się w wynajmie nart i dysponuje szerokim zakresem nowego sprzętu wysokiej jakości, do wszystkich stylów jazdy ; nasza wypożyczalnia proponuje wyposażenie umożliwiające uprawianie każdej techniki jazdy na nartach, jaka jest możliwa w stacji Gressoney Stafal. Oferta wypożyczalni Laurent Noleggi 1 sięga od wynajmu butów narciarskich po tani wynajem nart, obejmując również wynajem desek do snowboardu. Możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji nart w naszej wypożyczalni Laurent Noleggi 1. Niezależnie od tego czy jest się początkującym narciarzem czy doświadczonym snowboardzistą, każdy otrzyma porady dostosowane do swoich potrzeb i sprzęt odpowiadający do swojego poziomu i motywacji. Nasza wypożyczalnia Laurent Noleggi 1 posiada na swoim składzie największe marki i gwarantuje najlepsze ceny za najwyższej jakości sprzęt narciarski.

Nie wahaj się i już teraz zarezerwuj narty w serwisie internetowym w wypożyczalni Laurent Noleggi 1, korzystając z rabatu mogącego sięgać do 40% w stacji Gressoney Stafal.

Dodatkowo w sklepach

Usługa do zarezerwowania w danej wypożyczalni po dokonaniu zamówienia za pomocą Internetu